Odzwierciedlenie Doskonałości w Projekcie

To wydarzenie, które miało miejsce na przełomie dekady, stało się nie tylko celebracją osiągnięć branży.

Ceremonia Wyróżnień w Liczbach – 800 członków społeczności

W ceremonii nagród, projekty zaprezentowane w 45 kategoriach zostały poddane rygorystycznemu przeglądowi, podczas gdy produkty konkurowały w 52 kategoriach.

Udało się stworzyć obszerną mapę osiągnięć w dziedzinie projektowania wnętrz. Wybór laureatów był procesem angażującym ekspertów, projektantów, architektów i krytyków, co dodatkowo podkreślało wagę tych wyróżnień.

Architektura, Która Przekracza Granice

Wśród wyróżnionych projektów znalazły się fascynujące realizacje w dziedzinie architektury wnętrz, które wykraczały poza konwencje i definiowały nowe standardy estetyki. Balustrady, poręcze, barierki, wkomponowane w tę wyjątkową przestrzeń, stały się integralnymi elementami projektów, łącząc funkcjonalność z oryginalnym wzornictwem.

Innowacyjne Produkty – Nowe Horyzonty Designu

Wartością dodaną tej prestiżowej ceremonii było także wyróżnienie produktów, które wprowadzały innowacje w dziedzinie designu.

Od mebli po oświetlenie, od technologii po materiały, nagrodzeni producenci nie tylko reprezentowali najwyższą jakość, ale również zdolność do przewidywania i kreowania przyszłych trendów.

Design Wnętrz jako Część Codzienności

To wydarzenie nie tylko ukazało niezwykłe dokonania w świecie projektowania, ale także skupiło uwagę na roli designu wnętrz w naszym codziennym życiu.

Przez wyróżnienie projektów i produktów, społeczność Interior Design podniosła poprzeczkę, inspirując do dalszego poszukiwania nowatorskich rozwiązań i kształtowania przestrzeni, w której żyjemy.

Ostatecznie, wybór najlepszych produktów roku 2012 stał się nie tylko hołdem dla osiągnięć przeszłości, ale również kierunkowskazem dla przyszłości tej dynamicznej i rozwijającej się dziedziny sztuki i funkcji.

Pierwsze miejsce!

Tablea top projektantów

Miejsce 1: Phillips Collection: Eklektyczna Elegancja w Świecie Designu

Phillips Collection, znana ze swojego wyjątkowego podejścia do designu, jest światowym liderem w dziedzinie mebli i akcesoriów. Ich kolekcje, jak „Square Root,” zaskakują eklektyczną elegancją, łączącą nowoczesność z naturą.

Square Root: „Square Root” to ikoniczna kolekcja marki, która wyróżnia się geometrycznymi formami i naturalnymi materiałami. Inspirując się korzeniami matematycznymi, meble tej linii łączą precyzję z organiczną estetyką.

Biografia Phillips Collection: Założona w 1983 roku przez Marka i Julie Phillips, firma stała się symbolem innowacyjności w świecie designu. Ich ekskluzywne produkty zdobyły uznanie międzynarodowe, a filozofia marki opiera się na łączeniu sztuki, natury i funkcji.

Kolekcje Phillips Collection zdobyły liczne nagrody, ugruntowując pozycję marki jako lidera w przemyśle. Wizja artystyczna, jakość wykonania i poszanowanie dla środowiska sprawiają, że Phillips Collection wyróżnia się w globalnym krajobrazie designu wnętrz.

Drugie miejsce: Haworth: Tworząc Przestrzenie „Belong”

Haworth, czołowy producent mebli biurowych i rozwiązań przestrzennych, zrewolucjonizował sposób, w jaki myślimy o miejscu pracy. Ich zobowiązanie do innowacji jest szczególnie widoczne w kolekcji „Belong,” która wyróżnia się jakość, funkcjonalnością i estetyką.

Belong: „Belong” to linia mebli i akcesoriów, która redefiniuje współczesne biuro. Oferując modularność, elastyczność i ergonomiczne rozwiązania, kolekcja „Belong” inspiruje do tworzenia przestrzeni, w których ludzie czują się związani, wspierani i zainspirowani.

Biografia Haworth: Od 1948 roku Haworth jest pionierem w projektowaniu miejsc pracy, oferując kompleksowe rozwiązania dla różnych branż. Założona przez Geralda Hawortha, firma rozwija się, integrując nowoczesne technologie, zrównoważone praktyki i humanocentryczne podejście do projektowania przestrzeni biurowych.

Haworth zdobył uznanie za swoje zaangażowanie w innowacje projektowe, a firma stale evoluuje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom dzisiejszych miejsc pracy.

Koncepcja „Belong” jest doskonałym przykładem ich zdolności do tworzenia miejsc, w których ludzie nie tylko pracują, ale również czują się zintegrowani i przynależący do swojego środowiska pracy.

Trzecie miejsce: Tubes Radiatori: Elegancja i Innowacja w Trame

Tubes Radiatori to marka, która od lat definiuje nowe standardy w dziedzinie grzejników i elementów dekoracyjnych. Jednym z perełek w ich kolekcji jest seria „Trame,” która łączy w sobie elegancję z nowatorskim podejściem do funkcji grzewczej. Jednym z elementów projektowania są balustrady.

Trame: „Trame” to linia grzejników, która przenosi ogrzewanie na nowy poziom.

Zaprojektowane z myślą o harmonii formy i funkcji, grzejniki „Trame” to nie tylko efektywne źródło ciepła, ale również dzieło sztuki, w którym rama staje się nośnikiem subtelnych, geometrycznych wzorów.

Biografia Tubes Radiatori: Tubes Radiatori, założone w 1989 roku we Włoszech, jest synonimem doskonałości w dziedzinie grzewczej. Ich produkty łączą tradycję z nowoczesnością, oferując innowacyjne rozwiązania, które odzwierciedlają pasję do designu. „Trame” to jedno z wielu arcydzieł, które podkreśla zdolność marki do łączenia estetyki z funkcjonalnością.

By admin

One thought on “2012 Best of Year Awards: Produkty Wnętrz 2012”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *